Pomagają razem z nami

 Rafal Mroczek

Rafał Mroczek

Polski aktor, który zyskał popularność dzięki roli Pawła Zduńskiego w serialu M jak Miłość emitowanym od 2000 roku na kanale TVP2.
W młodości był tancerzem zespołu tanecznego Caro Dance.

Czytaj więcej >

Mrcin Mroczek

Marcin Mroczek

Polski aktor, zwycięzca 2. Konkursu Tańca Eurowizji, gdzie reprezentował Polskę w parze z Edytą Herbuś.
Będąc dzieckiem, był tancerzem zespołu tanecznego Caro Dance.

Tomasz Iwan

Tomasz Iwan

Były polski piłkarz, reprezentant Polski, występujący na pozycji pomocnika. Z dniem 31 października 2013 roku objął stanowisko dyrektora reprezentacji Polski ds. Organizacyjnych.

Czytaj więcej >

Tomasz Marczyński

(ur. 6 marca 1983 w Krakowie) – polski kolarz szosowy, zawodnik profesjonalnej grupy Lotto Soudal. Mistrz Polski w wyścigu ze startu wspólnego (2007, 2011, 2015) i   jeździe indywidualnej na czas (2011).

W 2013 roku uzyskał nagrodę dla najlepszego górala wyścigu  Tour de Pologne.W 2015 – zwyciężył również w górskich mistrzostwach Polski. W 2017 – 1. miejsce na 6. i 12. etapie Vuelta Espana, obecnie przygotowuje się do Tour de France.

CAROLINA TOYOTA WOLA

to jeden z 4 autoryzowanych salonów Toyoty należący do jednej z największych grup dealerskich w Polsce – Carolina Car Company. Sprzedajemy samochody nowe Toyoty, zarówno osobowe jak i dostawcze, oraz używane z gwarancją różnych marek. Prowadzimy autoryzowane serwisy mechaniczne i blacharsko – lakiernicze oraz stacje kontroli pojazdów. Dzięki szerokiej ofercie każdy nasz klient znajdzie samochód oraz usługę dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

CAMPAK POLAND

jest przedstawicielem CAM, powstałej w 1949 roku, pierwszego włoskiego projektanta automatycznej maszyny kartoniarki. Od tego czasu działamy na rynku nieprzerwanie, poszerzając naszą produkcję i ofertę o kolejne urządzenia maszyny dozujące substancje proszkowe, granulaty i formy płynne,  maszyny blistrowe,  owijarki i inne.

OEM AUTOMATIC

OEM Automatic jest częścią szwedzkiego koncernu OEM Inter¬national – firmy powstałej w 1974 roku, a obecnie zatrudniającej ponad 730 pracowników i mającej 34 oddziały w 14 krajach na świecie. Jest wiodącym dostawcą komponentów i systemów dla największych odbiorców automatyki przemysłowej w Europie.

Polski Związek Piłki Nożnej

Ogólnokrajowe stowarzyszenie piłkarskie, posiadające osobowość prawną, działające na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie statutu, będące jedynym prawnym reprezentantem polskiej piłki nożnej

 Czytaj więcej >

Fundacja DHL

Fundacja DHL realizuje ogólnopolskie i lokalne programy z zakresu pomocy społecznej i charytatywnej na rzecz dzieci i młodzieży, opieki zdrowotnej i wolontariatu, bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 Czytaj więcej >

 

Czytaj więcej >

UBP Consulting

Firma UBP Consulting świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi doradztwa personalnego. Swoje doświadczenie opiera na wiedzy i praktyce ludzi.

Czytaj więcej >

FordStore Łódź

FORD STORE ŁÓDŹ

to kompleks dealerski, składający się z :

FordStore Łódź – salon sprzedaży aut nowych i używanych, serwis mechaniczny i centrum blacharsko-lakiernicze,
Auto Centrum – salon sprzedaży aut nowych i używanych, serwis mechaniczny i dział części zamiennych,
Transit Centrum – salon sprzedaży pojazdów dostawczych.Wszystkie nasze punkty oferują szeroki zakres doradztwa finansowego. W przestronnych salonach w komfortowych warunkach prezentujemy pełną gamę modeli Forda, a doradcy zapraszają na jazdy testowe.

Signal Iduna

Grupa SIGNAL IDUNA jest jedną z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych na rynku niemieckim, świadczącą usługi klientom prywatnym i korporacyjnym od ponad 100 lat.

Siła Koncernu oparta jest na kompleksowości oferty ubezpieczeniowej, a także świadczeniu usług bankowych i dodatkowych (assistance). Obecnie na sukces grupy pracuje 16 towarzystw ubezpieczeniowych i cztery spółki finansowe w Niemczech. Firma prężnie rozwija się również w Polsce, w Rumunii, na Węgrzech i w Szwajcarii.

Perła

PERŁA – BROWARY LUBELSKIE S.A.

Perła – Browary Lubelskie S.A. jest jednym z największych regionalnych  producentów piwa w Polsce. W skład firmy wchodzi: zakład produkcyjny zlokalizowany przy ul. Kunickiego 106 oraz siedziba Zarządu Spółki mieszcząca się w budynku historycznego Browaru przy Bernardyńskiej 15 w Lublinie.

Blink.pro

DW GROUP – organizator imprez od 2006 roku (elektronika sportowa, bolidy F1, symulatory, inne atrakcje eventowe oraz poprawiające parametry sprawności zawodników aparaty BLINK). 

Z ich produktów korzystali najróżniejsi użytkownicy. Od profesjonalnych zawodników startujący na co dzień w zawodach Porsche Cup, rajdowych mistrzostwach Polski czy wyścigowych mistrzostwach Europy, po fanów tych dyscyplin sportu, którzy tylko dzięki profesjonalnym symulatorom mogą zbliżyć się do wrażeń, jakie przeżywają w wyścigach ich idole i w pełni realizować swoją pasję.

KAZAR

Pojemniki na odpady. Rozwiązania pro-ekologiczne.
Firma dostarcza pojemniki na śmieci komunalne, kosze na odpady niebezpieczne, pojemniki do segregacji, stojaki, zgniatarki.

Czytaj więcej > 

Kinnarps

Jest obecnie największym producentem mebli biurowych w Europie i jednym z niewielu, którzy sami projektują, produkują, dostarczają i montują swoje rozwiązania.

Czytaj więcej > 

Mint Media

MINT MEDIA  – agencja social media specjalizująca się w kompleksowej obsłudze marek w mediach interaktywnych przy wsparciu mediów tradycyjnych. Jako jedna z pierwszych agencji w Polsce zaoferowała pakiety mediowe opierające się na wykorzystaniu potencjału Facebooka i aplikacji facebookowych. Znajduje się w grupie liderów rynku, projektuje i wdraża zintegrowane strategie marketingowe w sferze social media oraz kompleksowe realizacje w sferze digital. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych narzędzi tworzy najskuteczniejsze i najefektywniejsze kampanie performatywne na Facebooku. Prowadzi efektywną komunikację na Facebooku, Twitterze, Instagramie i w innych kanałach social mediów.

ELINT sp. z o. o.

Firma specjalizującą się w realizacji dostaw wszelkiego rodzaju części i akcesoriów do urządzeń przemysłowych, specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań do filtracji wody.

Czytaj więcej > 

MBB Logistics

MBB LOGISTIC

MBB to wyspecjalizowany dostawca kompleksowych usług logistyczno-dystrybucyjnych dla branży e-commerce, z obszarów UE, jak również poruszających się między UE a Chinami. Magazyny zlokalizowane są w całej Polsce i w Niemczech.

Marketing Solutions

MMB MARKETING SOLUTIONS

– agencja reklamowa powstała w oparciu o zgrany, interdyscyplinarny i dynamicznie rozwijający się zespół młodych i kreatywnych ludzi. Świadczy całościowe usługi reklamowe.

GrowHR

GROW HR 

Agencja employer – brandingowa, realizuje szkolenia, kampanie, oferuje konsulting, realizuje badania wizerunkowe postrzegania marki.

RESMED

Firma ResMed obecnie jest światowym liderem w leczeniu bezdechu w czasie snu, oferuje pełne spectrum produktów do wentylacji domowej i jest największym dostawcą rozwiązań zintegrowanej opieki domowej w oparciu o rozwiązania telemedyczne.

Czytaj więcej >

Warbud

FUNDACJA WARBUD „WARTO POMAGAĆ”

Powstałą w 2008 roku. Systematycznie dotuje przedsięwzięcia na rzecz pomocy społecznej, ochrony zdrowia, edukacji i wychowania, upowszechniania kultury, sportu, bezpieczeństwa publicznego, pomocy ofiarom katastrof oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

Dobre Sklepy Rowerowe

DOBRE SKLEPY ROWEROWE to największa sieć specjalistycznych sklepów rowerowych w Polsce. Działają już ponad 15 lat. Każdy lokalny sklep rowerowy tej sieci oferuje szeroki wybór rowerów, części, strojów i akcesoriów rowerowych. Tworzą je ludzie, dla których rowery to przede wszystkim pasja. Klientom pragną przekazać doświadczenie, wiedzę oraz zamiłowanie do rowerów.

PROEKO

Polska firma, z siedzibą w Legionowie. Świadcząca usługi w dziedzinie odbioru, utylizacji i zagospodarowania odpadów na terenie całego kraju, a także konsultingu.

Czytaj więcej >

DOBRE WINA

Sieć sklepów, która oferuje towary delikatesowe w atrakcyjnych cenach, bogaty wybór win, whisky i innych alkoholi.

NowyStyl

NOWY STYL

jest jedną z marek wchodzących w skład Grupy Nowy Styl, wiodącego producenta mebli w Europie. Od jej założenia w 1992 roku, nieustannie rozwija się i doskonali we wszystkich obszarach działalności. Istnieje już ponad 20 lat, produkty trafiają do ponad 60 krajów świata, a dzięki pracy kilku tysięcy pracowników w halach o powierzchni 210 000 m2 corocznie produkuje ponad 8 000 000 krzeseł i mebli. 

ASTRA FOX

Jesteśmy polską firmą konsultingową, która pomaga rozwiązywać problemy biznesowe przy wykorzystaniu najnowszych technologii, w celu budowania lepszej przyszłości. Od 1999 roku dostarczamy organizacjom wiedzę i nowoczesne technologie, aby skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane. Pomagamy we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence tj. projektowanie struktur danych, szkolenia, warsztaty, doradztwo, zaawansowane programowanie i integracja.

Victoria Dom

Jest jednym z wiodących deweloperów mieszkaniowych działających na rynku warszawskim. Firma powstała w 1998 r., a od 2008 r. prowadzi działalność w formie spółki akcyjnej. 

Czytaj więcej >

Stacja Narciarska Małe Ciche

Ośrodek narciarski we wsi Małe Ciche (gmina Poronin, 12 km od Zakopanego), 5 wyciągów narciarskich (w tym 2 krzesełkowe); całkowita przepustowość 6 600 osób/godzinę, długość tras – 2,97 km.

Czytaj więcej >

Galeria Wypieków

Piekarnie Lubaszka

Galeria Wypieków – jedna z warszawskich piekarni z kilkudziesięcioletnią tradycją. Jej założycielem był Czesław Lubaszka, który w latach 30. ubiegłego wieku w poszukiwaniu pracy przyjechał do Warszawy…

Czytaj więcej >

EkoPartner Silesia

EKOPARTNER SILESIA

rozpoczął swoją działalność w roku 2003. Od samego początku głównym przedmiotem działalności jest recykling odpadów z tworzyw sztucznych. Firma pozyskuje odpady z tworzyw sztucznych i stara się wydobyć z nich wszystko, co da się ponownie wykorzystać.

GEMINUS

Podstawą działalności firmy jest zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, w tym leków, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochronny środowiska i gospodarki odpadami.

Czytaj więcej >

Warbud S.A.

To  jedna z największych firm budowlanych w Polsce. Na rynku działa od 1989 r. Zrealizowała ponad 470 obiektów, zatrudnia ponad 1000 osób. Firma posiada certyfikat ZSZ (jakość, środowisko, BHP) oraz AQAP.

Czytaj więcej > 

VELO

Firma Velo sp. z o.o. od 1993 roku dostarcza na polski rynek rowery, części i akcesoria rowerowe światowych marek. Wraz z partnerami handlowymi tworzy ogólnopolską sieć specjalistycznych sklepów rowerowych.

Czytaj więcej >

Lirene

Lirene to marka, która nieustannie dąży do zmiany nawyków i świadomości ekologicznej w wielu aspektach. W zakresie rozwiązań systemowych Lirene podejmuje szereg działań na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego, takich jak rezygnacja z celofanu we wszystkich nowych liniach wprowadzanych na rynek, prace nad zmniejszeniem ilości plastiku w etykietach i opakowaniach. Dodatkowo, marka aktywnie szuka alternatywnych rozwiązań dla opakowań plastikowych, które będą bardziej przyjazne środowisku –dobrym przykładem są opakowania z trzciny cukrowej, zastosowane w linii Lirene Natura lub wymienne wkłady, zastosowane w linii Lirene Jestem Eco.

 

IPECO

Ekskluzywne i luksusowe mieszkania i apartamenty Warszawa Mokotów, penthouse Warszawa.

As Good As Possible

AGAP

To firma kurierska, która działając od 2001 roku, osiągnęła stabilną pozycję na niezwykle konkurencyjnym rynku ekspresowych przesyłek miejskich, krajowych i międzynarodowych.

Czytaj więcej >

Grupa Autoremo

Jest jedną z największych i najbardziej renomowanych sieci autoryzowanych koncesjonerów wiodących marek samochodowych. Autoremo tworzą zlokalizowane w Małopolsce salony

Czytaj więcej > 

Budimex

BUDIMEX S.A

Generalny wykonawca w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej; budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego. Realizuje inwestycje budowlane oraz usługi na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarki i społeczeństwa z poszanowaniem środowiska naturalnego, zasad etyki, dbałością o satysfakcję klientów i komfort użytkowników. Osiąga to, dzięki profesjonalizmowi, pasji tworzenia, wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z dostawcami i podwykonawcami.

INTER PACK

Jest producentem, importerem i dystrybutorem bagażników samochodowych, boxów dachowych, łańcuchów śniegowych oraz akcesoriów do przewozu sprzętu sportowego.

G2A.COM

To międzynarodowa firma działająca w branży gier komputerowych oraz innych produktów cyfrowych. Założona w 2010 roku G2A to obecnie najszybciej rozwijający się gamingowy marketplace na świecie.

SFD

SFD – Profesjonalna suplementacja, bezpieczne zakupy. Sklep internetowy  i stacjonarny z odżywkami i suplementami dla sportowców.

LISIA POLANA

To 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej w Pomocni, w województwie mazowieckim, 40 km od Warszawy, a także tętniący życiem Klub Golfowy, Akademia Golfa, hotel i restauracja.

FUNDACJA PGNIG

Fundacja PGNiG wspierają inicjatywy na rzecz dziedzictwa narodowego i kultury, a także nauki i edukacji. Wspiera także przedsięwzięcia mające na celu niesienie pomocy potrzebującym. Rozgrzewamy polskie serca!

 

Bank Spółdzielczy Ziem Górskich KARPATIA

ul. Kościuszki 56
34-530 Bukowina Tatrzańska
adres e-mail : bank@karpatiabs.pl

ELINT  Aneta Osik Marek Osik

Maszyny i systemy dla zakładów i fabryk, przemysł mięsny, chłodnictwo, systemy centralnej próżni, odzysk ciepła.

Zajazd Białczański

położony w Białce Tatrzańskiej słynącej zimą z kompleksu wyciągów narciarskich, oświetlonych i sztucznie naśnieżanych z łagodnymi, szerokimi i dobrze utrzymanymi trasami, a latem z pięknych widoków na Tatry, Gorce i Pieniny, zachęcających do pieszych letnich wędrówek oraz zimnej i rwącej rzeki gdzie można użyć kąpieli wodnych i słonecznych leżakując na brzegu rzeki.