ResMed

RESMED

Firma ResMed obecnie jest światowym liderem w leczeniu bezdechu w czasie snu, oferuje pełne spectrum produktów do wentylacji domowej i jest największym dostawcą rozwiązań zintegrowanej opieki domowej w oparciu o rozwiązania telemedyczne.

Oferta firmy  obejmuje urządzenia dedykowane do wentylacji (respiratory), szeroki zakres masek wentylowanych i niewentylowanych, obwody, oprogramowanie umożliwiające zarządzanie danymi, akcesoria, serwis oraz szkolenia i wsparcie merytoryczne. 

Respiratory firmy ResMed umożliwiają prowadzenie wentylacji zarówno w warunkach szpitalnych jak i w domu pacjenta. Oferowane rozwiązania ułatwiają pacjentom prowadzenie codziennych aktywności, redukując objawy choroby poprawiają jakość życia, mogą skrócić czas hospitalizacji. 

ResMed ma wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań dla pacjentów pediatrycznych. Charakterystyka respiratorów ResMed  umożliwia szybkie i łatwe dostosowanie ustawień do zmieniających się parametrów, prosta obsługa oraz pewność dostarczanych objętości pozwala na prowadzenie efektywnej terapii oraz zapewnia bezpieczeństwo nawet małym pacjentom.