Podróż dla innych

Kręcimy kilometry w sercu bieszczad

PDI bieszczady 2023

5 sierpnia znowu jedziemy w Podróży Dla Innych. To już ósma edycja, w której będziemy kręcić kilometry. Tym razem w południowo – wschodnim krańcu Polski w Bieszczadach.
W sumie 3282 metrów przewyższenia w jeden dzień!

Kręcimy z serca dla Amelii, Milenki, Mikołaja i Milany. Zbieramy na leczenie, specjalistyczny sprzęt i rehabilitację dla naszych podopiecznych. Jak co roku liczymy również na Wasze wsparcie akcji! 

 

TRASY

Podobnie jak w ubiegłym roku planujemy dwie trasy ULTRA i HARD oraz  dodatkowo formułę OPEN. Start i meta dla obu dystansów /Hard i Ultra/ planujemy w Bystre koło Baligrodu. Linki do tras na Strava znajdziecie poniżej. W tym roku największym wyzwaniem oprócz sierpniowego upału, będzie na pewno przewyższenie! 🙂

Podróż dla innych Bieszczady 2023

ULTRA

220 km trasy w jeden dzień!
3282 m przewyższenia

Podróż dla innych Bieszczady 2023

HARD

125 km trasy w jeden dzień!
1937 m przewyższenia

Podróż dla innych Bieszczady 2023

OPEN

Wpłacasz i kręcisz ile i gdzie chcesz 5 – 6 sierpnia.

to dla nich kręcimy w tym roku

W tym roku wspólnie z Wami kilometry kręcimy dla Amelii, Milenki, Mikołaja i Milany, aby pomóc im przezwyciężyć chorobę i spełnić ich skromne marzenie o lepszym życiu.

Amelia

Amelia jest żoną, mamą 16-miesięcznego synka. W 2013 roku u Amelii stwierdzono PTSD i padaczkę skroniową, w 2017 roku doszła do tego przewlekła anemia, zaburzenia wchłaniania. W kolejnych latach Amielia otrzymała kolejne złe wieści o stanie swojego zdrowia: choroba Leśniowskiego – Crohna, endometrioza, oraz cukrzyca. W tym roku u Amelii zdiagnozowano nowotwór piersi. Zbieramy pieniądze na leczenie, specjalistyczne żywienie oraz system zdalnego mierzenia cukru.

Milenka

Milena jest 7 -letnią niesłyszącą dziewczynką, noszącą implanty ślimakowe. Ponieważ mama jej w czasie ciąży miała cytomegalię, dziecko urodziło się z wadą słuchu oraz problemami neurologicznymi, takimi jak zaburzenie migracji neuronów i istoty białej. Niezbędna jest ciągła rehabilitacja.

Milana

Historia 14 – letniej Milany i jej rodziny jest niezwykle wzruszająca i trudna. Dziewczynka przyjechała z Ukrainy zaraz po wybuchu wojny, jej tata nie żyje, a mama wychowuje sama ją i 6 – letniego brata. Milana jest zależna od wózka inwalidzkiego i wymaga stałej opieki.

Mikołaj

Pierwsze problemy zostały wykryte późno, dopiero gdy chłopiec zaczął naukę chodzenia. Mikołaj ma zaburzenia koordynacji ruchowej i wzmożone napięcie mięśniowe w prawej nodze. Niezbędna jest intensywna rehabilitacja i zakup specjalistycznego pionizatora.Wesprzyj akcjęZostań Darczyńcą i wpłać
darowiznę już dziśWeź aktywny udział w Podróży dla Innych
- zapisz się i kręć razem z nami

FUNDACJA JEDNI DRUGIM
KRS:0000287052