Przekaż swój 1 %
jeden procent

Pomoc dla dzieci i starszych.
Fundacja przewlekle i nieuleczalnie chorym.

tak niewiele, a tyle znaczy

Pomóż nam pomagać

Poniżej znajdziesz przycisk do uruchomienia e-pitów. Wypełnij swój PIT już teraz online i przekaż swój 1%. 

Fundacje przewlekle i nieuleczalnie chorym
Jedni Drugim

Nasi Podopieczni to osoby chore przewlekle. Każdy kolejny dzień jest dla nich walką – z bólem, chorobą, niepełnosprawnością.
Dzięki waszym darowiznom jako fundacja Jedni Drugim wspomagamy ich w tej walce poprzez zakup sprzętu, takiego jak:
Bezcennym efektem tych darów jest ulga i uśmiech na twarzy Chorego oraz wdzięczność jego Rodziny.
"Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane nam serce i dziękujemy za zakup sprzętu. Dzięki niemu nasza córka może radować się życiem i chodzić na spacery podziwiając piękno otaczającego ją świata."

Madzia z Rodzicami

"Dziękujemy jeszcze raz za wszystko i za tak ekspresową pomoc . Z taką szybkością nie spotkaliśmy się nigdy. Nawet wtedy, jak była Agnieszka pod opieką Hospicjum Domowego. Ssak działa bez zarzutu."

Pani Anna, mama Agnieszki

„Wcale nie tak często spotyka się osobę, która jest nie tylko sprawnym fachowcem, ale także, a może przede wszystkim, człowiekiem okazującym bezradnemu i niekontaktowemu pacjentowi najwyższy szacunek.”

Pani Grażyna

Nie czekaj, przekaż swój 1%

Jak przekazać 1% podatku Fundacji Jedni Drugim?

Należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT-37 itp.). Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia, w ostatnich rubrykach zeznania podatkowego wpisujemy nazwę – Fundacja Pomocy Przewlekle i Nieuleczalnie Chorym „Jedni Drugim” i numer, pod jakim Fundacja widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym – KRS 0000287052.