ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO MATERACA DLA PANI MARTYNY

28 listopada 2018

Dzięki naszym Darczyńcom pomagamy tak wspaniałym osobom, jak pani Martyna:

„Szanowni Państwo,

Nazywam się Martyna Mokrzycka. Mam 30 lat. Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni. Jest to choroba postępująca, która powoduje, że wraz z wiekiem mięśnia stają się coraz słabsze oraz pogłębiają się ograniczenia ruchowe. Poruszam się na wózku inwalidzkim
o napędzie elektrycznym.

Mimo choroby staram się żyć aktywnie, mieć cele i osiągać sukcesy. Dwukrotnie ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunkach pedagogika i psychologia kliniczna oraz studia podyplomowe dla menedżerów organizacji pozarządowych. Jestem założycielką Fundacji Be Happy, która zajmuje się wsparciem psychologicznym i społeczno-socjalnym dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Uwielbiam spacery, podróże, psychologię i filmy o tańcu. Wciąż mam mnóstwo planów
i marzeń!

Żebym mogła dalej aktywnie brać udział w życiu społecznym, mimo pogłębiających się deformacji i przykurczów, potrzebuję przeciwodleżynowe materace statyczne, które otrzymałam od Fundacji Pomocy Przewlekle i Nieuleczalnie Chorym „Jedni Drugim”.

Dzięki materacom jestem w stanie siedzieć przez wiele godzin na wózku bez odleżyn. Materac ten używam również podczas kąpieli i spania. Towarzyszy mi on niemal w każdej czynności życiowej.

Serdecznie dziękuję za zrozumienie, dobre serce i pomoc!”