VisioBook dla Oli

2 grudnia 2016

Pomoc dla Oli z szybko postępującą utratą wzroku – chorobą Stargardta.

„Mam na imię Ola. Mam 10 lat. Od trzech lat choruję na rzadką chorobę, Zespół Stargardta, który niszczy moje oczy. Chociaż z dnia na dzień widzę coraz słabiej, wiem, że jest sprzęt, który pomógłby mi w nauce. Niestety jest bardzo drogi i moich rodziców na niego nie stać.
PROSZĘ O POMOC  :)”

W 2014 roku u Oli rozpoznano wadę wzroku zwaną Chorobą Stargardta. Choroba ta ma charakter postępujący i prowadzi do szybkiego pogorszenia wzroku. Ola obecnie jest uczennicą 4 klasy szkoły podstawowej, bardzo chętną do nauki, a co najważniejsze, szybko przyswajającą wiedzę. Niestety choroba Oli uniemożliwia czytanie podręczników szkolnych i informacji pisanych na tablicy. W tym najważniejszym etapie życia i poznawania świata nie może dotrzymać kroku rówieśnikom.

Szczęśliwie, postęp techniczny umożliwia zniwelowanie tej niedogodności i pozwala dzieciom niedowidzącym startować z równej pozycji.

Chcemy podarować Oli powiększalnik z funkcją czytania z tablicy VISIO Book. Cena tego sprzętu to 18 000 zł.

Ty też możesz pomóc wpłacając na konto Fundacji „Jedni drugim” dowolną, nawet niewielką kwotę.

Nr konta fundacji : 38 1020 1026 0000 1602 0126 9489

lub wpłata przez system PayU : https://jednidrugim.pl/pomoz-nam/payu/

tytułem : darowizna -Visio Book dla Oli

Pamiętaj – Fundacja „Jedni drugim” jest organizacją pożytku (opp), a więc darowiznę wpłacona na nasze konto możesz odliczyć od podstawy opodatkowania !