Podróż Dla Innych 2020 wystartowała!

20 sierpnia 2020

17.08.2020 wystartowaliśmy z V już akcją charytatywną PODRÓŻ DLA INNYCH.

Nasi trzej kolarze – amatorzy – Edwin, Staszek i debiutujący w tym roku Michał –  podjęli bardzo trudne wyzwanie i w 5 dni chcą przejechać sześć najwyższych alpejskich przełęczy – w sumie ponad 15 tys. metrów przewyższenia! Dokładna trasa – na załączonej mapce.

Tym razem, ze względu na wyjątkową sytuację epidemii,  chcemy uhonorować polskich MEDYKÓW, którzy od wielu miesięcy niezłomnie ratują nasze zdrowie i życie w walce z pandemią COVID – 19. Personel dyżurujący przy łóżkach chorych Centrum Medycznego w Łańcucie, za zebrane w czasie akcji środki finansowe, otrzymuje już od 17.08. smaczne, ciepłe posiłki.

Dzięki firmom i osobom prywatnym, które zaangażowały się w Podróż dla Innych w ubiegłych latach, wspólnie zrealizowaliśmy założenia podróży – pomogliśmy szóstce podopiecznych fundacji. Informacja o tej inicjatywie była zamieszczona w ponad osiemdziesięciu artykułach prasowych i portalach medialnych. Wierzymy, że w tym roku będzie podobnie. W tym roku wsparły nas firmy: Nowy Styl, MBB Logistic, Dobre Sklepy Rowerowe (Velo), Agap, FordStore Łódź.

Na nasze konto wpływają wpłaty od sponsorów i darczyńców, a dodatkowo  na Facebooku została uruchomiona zbiórka na ten cel.