Akcja Kręcimy Dla Ciebie

29 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,

Jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa do współtworzenia wraz z firmą DHL, Fundacją DHL „Dostrzegamy Innych Ludzi” oraz Fundacją „Jedni Drugim”, wyjątkowego wydarzenia, które ma na celu wsparcie finansowe leczenia onkologicznego naszych podopiecznych Natalii i Daniela.

W dniach 18 – 20 września 2019 r. Pracownicy DHL podejmą heroiczny wysiłek,  aby wesprzeć Natalię i Daniela. Wezmą udział w niezwykłej wyprawie na rowerach trwającej nieprzerwalnie przez
50 godzin.  Podczas tej podróży zbierane będą środki na ich leczenie i rehabilitację.

 Gorąco liczymy na Państwa wsparcie finansowe wierząc, że umieszczenie logo Państwa firmy  (koszulki uczestników, auto techniczne, banery) będzie wkładem w promocję firmy, a także pięknym gestem dla Natalii oraz Daniela. Całe wydarzenie wraz z listą sponsorów zostanie opublikowane w mediach lokalnych oraz społecznościowych. Państwa logo zostanie również umieszczone na stronie internetowej Fundacji DHL „Dostrzegamy Innych Ludzi” oraz Fundacji „Jedni Drugim”, co bez wątpienia pozytywnie wpłynie na wizerunek Państwa firmy w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu.

 Mamy nadzieję, że przyłączą się Państwo do naszej akcji. Poniżej znajduje się numer konta Fundacji, na które można dokonać wpłaty, wspierając Natalię i Daniela w powrocie do zdrowia i normalnego życia. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne formy wsparcia, jakie mogą Państwo zaoferować.

 Z uwagi na harmonogram przygotowania materiałów związanych z akcją „Kręcimy dla Ciebie”, będziemy wdzięczni za potwierdzenie chęci wsparcia wydarzenia do 06.09.2019 r. Pomoże nam to
w przygotowaniu materiałów komunikacyjnych i marketingowych uwzględniających logo Państwa Firmy.

Dane do przelewu:

Bank CitiHandlowy: 47 1030 0019 0109 8530 0043 3352

Fundacja DHL „Dostrzegamy Innych Ludzi”
ul. Osmańska 2
02-823 Warszawa

W tytule przelewu prosimy podać hasło „KręcimyDlaCiebie2019”.

Dziękujemy za okazane wsparcie.

Organizatorzy #KręcimyDlaCiebie