jeden procent

1% dla Darka na walkę z nowotworem

tak niewiele, a tyle znaczy

Darek Bodzak jest podopiecznym Fundacji Jedni Drugim. Możecie pomóc wypełniając PIT i przekazując swój 1% podatku na leczenie Darka

Darek Bodzak

Nasz tata Dariusz Bodzak w lutym 2021 dostał udaru lewej półkuli mózgu. W październiku 2021 poszedł na badanie z powodu ograniczenia pola widzenia. W wyniku badań rozpoznano guza prawego płata ciemieniowego - potylicznego. W listopadzie 2021 odbyła się operacja wycięcia zmian.

Rozpoznanie patomorfologiczne nie zostawia złudzeń - To Glejak Wielopostaciowy IV stopnia. Najbardziej złośliwy i najgroźniejszy z nowotworów mózgu. Po tej informacji nasz świat się zawalił…

Darek został skierowany do Centrum Onkologii w Warszawie na radioterapię oraz chemioterapię.

Poza tym w Polsce nie ma innych metod leczenia tego najgroźniejszego raka mózgu.

Szukamy wszędzie i będziemy próbować wszystkiego, co może dać jakąkolwiek szansę na zwycięską walkę naszego taty z nowotworem.

Koszty rosną z każdym dniem, a każda nowa lub alternatywna metoda leczenia nie jest refundowana przez NFZ.

Przekazanie 1% podatku pomoże pokryć koszty związane z lekami, konsultacjami lekarskimi i suplementacją oraz pozwoli przygotować się na kolejne metody leczenia w Polsce i za granicą.

Za każdy przekazany 1% dziękujemy z całego serca!

Magda i Dawid Bodzak

Nie czekaj, przekaż swój 1%

Jak przekazać 1% podatku Fundacji Jedni Drugim Dla Darka?

Należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT-37 itp.). Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia, w ostatnich rubrykach zeznania podatkowego wpisujemy nazwę – Fundacja Pomocy Przewlekle i Nieuleczalnie Chorym „Jedni Drugim” i numer, pod jakim Fundacja widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym – KRS 0000287052.

Cel szczegółowy: Dariusz Bodzak